کانتینر آماده

تاکنون فکر کرده اید که بتوانید ظرف کمتر از سه ماه یک ساختمان کامل و سالم و استاندارد با تمامی امکانات داشته باشد .این یکی از پیشنهادهای وسوسه کننده استفاده از یک کانتینر آماده است . اصلا کانتینر آماده چیست؟ به یک پیش سازه ساختمانی که از قبل در کارخانه تهیه شده و تمام امکانات آن نیزنصب شده است گفته می شود. با سفارش یک کانتینر آماده شما می توانید خانه خود را سفارش دهید و تحویل بگیرید به همین راحتی کانکس آماده.

روش ساخت کانتینر آماده

این سازه های پیش ساخته از کانتینرهای فلزی بزرگ که در صنعت حمل و نقل بسیار کاربرد دارند ساخته می شوند . از کانتینرهای حمل و نقل برای صادرات و واردات کالا در حجم بسیار زیادی که بیشتر به صورت دریایی به وسیله کشتی ها انجام می شود استفاده می کنند. بعد از مدتی از نظر فنی کانتینرها خاصیت خود را برای حمل و نقل از دست می دهند. بنابراین تاجران مجوز حمل و نقل با استفاده از کانتینرهای بدون برگ سبز را ندارند. در این صورت از این نوع کانتینر ها کانکس های آماده می سازند که در صنایع مختلف کاربردهای متفاوتی دارد.

تغییر کاربری

 

تغیر کاربری

تغیر کاربری

برای تبدیل یک کانتینر باربری به یک کانتینر آماده باید تغییراتی در درون و بیرون آن انجام شود. از جمله اینکه مطابق نقشه ای که این کانتینر قرار است تغییر کاربری بدهد.همچنین در چه صنعتی قرار است مورد استفاده قرار بگیرد مواد و متریال متفاوتی در آن استفاده خواهد شد.

مطابق نقش در وهله اول جایگاه در و پنجره را مشخص کرده و سپس برش می دهند. حالا یک کابین حمل و نقل کمی شبیه یک ساختمان می شود در حالیکه هنوز جای کار بسیاری دارد.

دیواره فلزی یک کانتینر حمل و نقل ظاهر زیبایی ندارد و جدای از آن به دلیل رسانای بالای آن نسبت به گرما و سرما شرایط خوبی را ایجاد نمی کند . استفاده از عایق سازی دیواره توسط متریال مناسب از آن می توان در شرایطی آب و هوایی متفاوت استفاده کرد. البته ظاهر دیواره‌های کانتینر آماده مطابق سلیقه مشتریان آماده می شود.

همچنین این موضوع در شرایط آب و هوایی مختلف تاثیر متفاوتی دارد از آنجایی که در یک  منطقه شدیداً آفتابی از متریال متفاوتی استفاده می شود تا منطقه ای رطوبت بیشتری دارد مانند یک منطقه ای که در کنار دریا قرار دارد و رطوبت زیادی در محیط وجود دارد نیازمند متریال متفاوتی است.

مرحله بعدی ساخت یک کف مناسب که مناسب یک ساختمان مقاوم و محکم باشد و همچنین ظاهر زیبایی به پیش سازه ما بدهد. معمولاً جنس سرامیک یا پارکت برای ساخت کف کانتینر آماده استفاده می کند. بعد از نصب در و پنجره هایی محکم و مناسب و ایمن و استاندارد در جایگاه خودشان اکنون یک کانتینر آماده داریم که در مناطق مختلف کاربردهای متفاوتی دارد کانتینر پیش ساخته.

کاربرد کانتینر آماده

از یک کانتینر آماده می توان به عنوان یک فروشگاه سیار استفاده کرد.حتما زمانی که به ارتفاعات شهر خودتان رفته اید، متوجه کابین های فروشگاهی شده اید. در این ارتفاعات دلیل اینکه آسیبی به طبیعت منطقه وارد نشود اجازه ساخت و ساز مغازه ندارد و در این شرایط استفاده  از یک کانتینر آماده به عنوان یک فروشگاه ایده هوشمندانه‌ ای است.

با استفاده از کانتینرها می توان مکان هایی برای اسکان افراد در شرایط خاص در نظر گرفت مانند زمانی که زلزله رخ می‌دهد و منازل افراد تخریب می شوند. همچنین ماندن در شهر ایمن نمی باشد. استفاده از کانکس ها به دلیل مقاوم بودن آنها در برابر زلزله های شرایط بهتری را ایجاد خواهد کرد.

امروزه با استفاده از کانتینر های آماده به سرعت می توان یک ساختمان شیک حتی دو طبقه داشت. این ساختمان می تواند یک منزل مسکونی یا حتی یک خانه ویلایی دوبلکس باشد. حتی این ساختمان را می توان به عنوان یک فروشگاه بسیار مدرن در نظر داشت.

سیستم نیروی انتظامی و پلیس راهنمایی و رانندگی به این منظور که باید در همه ساعات در معابر و جاده ها  هم حضور داشته باشند و هم چنین جایگاهی برای اسکان و استراحت کارکنان و هم چنین جایگاهی برای نگهداری از دستگاه ها و سیستم های برقی نیز در اختیار داشته باشند. و بتواند مکان اسکان را به هر منطقه مورد نیازی تغییر دهند. از کانتینر آماده می تواند این نیاز پلیس را برطرف کند همچنین که ما بارها و بارها کانکس های پلیس را در جاده ها دیدیم. همچنین در ساخت کانتینر های پزشکی به استفاده نکردن از مواد و  رنگ های حساسیت زا و سمی توجه می شود.

نکات مهم برای خرید کانتینر آماده

 

نکات قابل توجه

نکات قابل توجه

کانتینر های آماده در سایزها و اندازه های مختلفی مطابق سفارش مشتریان ساخته می شود در ساخت آن ها می شود از اندازه های بسیار بزرگ بعد سایز های کوچکی که به عنوان کانکس های متحرک و عنوان برای کسانی که مدت زیادی را در سفر به سر میبرد. شما می توانیم کانتینر های آماده را به صورت دسته دوم نیست خریداری کنید. این کانتینرها البته باید در قسمت هایی که خرابی داشته اند تعمیر و مرمت شود.

برای اینکه یک خانه ویلای دوبلکس یک کانتینر آماده بسازیم در مرحله اول باید این دو کانتینر را که قرار است به صورت دو طبقه بر روی هم قرار بگیرند در جامعه جداگانه سفارش دهیم. بعد از آن که کانتینر اول را به زمین نصب کردیم و از استحکام آن نسبت به نصب کانتینر دوم بر روی سقف کانتینر حول بپردازید.در کانتینر های دو طبقه شما می توانید طبقه پایین را به اتاق پذیرایی و آشپزخانه و طبقه بالا را به اتاق ها اتاق خواب ها اختصاص دهید. این ساختمان ها می توانند در هر دو طبقه دارای سیستم سرویس بهداشتی باشد.همچنین شما می توانید مطابق با سلیقه تان از پله های داخل ساختمان یا از نوع پله‌های خارج را ساختمانی استفاده کنید.

کانتینرهای آماده به عنوان یک دفتر اداری پیش ساخته با هزینه بسیار کم نیز استفاده می شود. این نوع کانتینرها علاوه بر اینکه فضای کافی در اختیار کارفرما و کارکنان می گذارد و ظاهر مناسبی داشته و قیمت به صرفه تری نیز دارد.

موارد استفاده از کانتینر آماده

از جمله کانتینر های اداری می‌توان به کانتینرهای مدیریتی اشاره کرد که نسبت به سایر کانتینر ها باید ظاهری لوکس تر و شیک تر و در شان یک مدیر داشته باشند. همچنین یک کانتینر آماده می تواند به عنوان مکانی برای برنامه ریزی و کشیدن نقشه های ساختمانی برای مهندسین یک پروژه عمرانی در کنار یک ساختمان در حال ساخت یا یک برج در حال ساخت قرار بگیرد. چون در این مکان در حال ساخت جایگاه مناسبی برای اسکان مهندسین و مدیر ساختمان وجود ندارد استفاده از کانتینر آماده بهترین گزینه است کانتینر فروشگاهی.

در کارگاه ها و کارخانه هایی که جایگاهی برای سرایداران و نگهبانان ساختمان وجود ندارد. استفاده از کانتینر آماده به عنوان محلی و مناسب برای اسکان این عزیزان از کانکس آماده استفاده می شود.

مزایا

 

مزایا

مزایا

بهترین مزیت یک کانتینر آماده این است که  یک سازه پیش ساخته است و قابلیت حمل و نقل در هر مکان دلبخواهی را دارد . شما میتوانید بعد از اتمام پروژه خود یا حتی مکان فروشگاه خود را به راحتی به وسیله دستگاه های حمل و نقل تغییر دهید.

با وجود خرید و فروش کانتینر های دست دوم  نیز می توانید کانتینر خود را فروخته و مقدار بسیاری از هزینه خود را برگردانید. این مزیت کاملاً برجسته تر از به یک ساختمان معمولی با مصالح سیمان و آجر است.

از آنجایی که شما هزینه سیمان و آجر پرداختی را بعد از اتمام کار نمی توانید بازگردانید. در ساختمانهای مسکونی که به وسیله کانتینرها ساخته شده است و تغییر دکوراسیون داخلی بسیار راحت تر است. شما می توانید با باز کردن پیچ و مهره های جداکننده های اتاق ها جایگاه اتاق ها را تغییر داده.حتی به راحتی می توان نمای ساختمان را نیز تغییر داد بدون آنکه نیاز به تخریب شدیدی در ساختمان باشد.

از مزیت دیگر آن می توان به قیمت تمام شده یک کانتینر آماده نسبت به ساخت یک ساختمان نام برد علاوه بر اینکه  شما در مدت زمان بسیار کمتری می توانید یک یک ساختمان شیک داشته باشید، هزینه های تمام شده بسیار کمتر خواهند بود.

علاوه بر این در مناطق گردشگری استفاده از کانتینر ها رواج دارد. به دلیل اینکه هزینه کمتری را برای کارفرما ایجاد می کند مکان شیک و تمیز و تقسیم بندی شده مناسبی در اختیار مشتریان می گذارد کانتینر سرویس بهداشتی.

سخن پایانی

اگر قصر خرید یک کانتینر آماده را دارید، فقط نیاز است که با ما تماس بگیرید. مشاورین ما همه روزه در حال خدمات رسانی به شما مشتریان گرامی هستند. اگر بخواهید می ‌توانید درباره انواع کانتینر ها و کاربردهای متفاوت آن در همین سایت جستجو کنید. و اطلاعات مفیدی را به دست خواهید آورد ما تلاش می کنیم هر آنچه مورد نیاز شما عزیزان را در اسرع وقت در اختیارتان قرار دهیم.

b2n

yun