کانکس ویلایی

سازه های پیش ساخته مانند کانکس ویلایی و کانتینر در دنیای امروز بسیار پر کاربرد هستند. در سال های نه چندان دور، استفاده این سازه ها به ترابری محدود می­شد. افزایش دادن سرعت ساخت و ساز و قابل حمل و تعمیر بودن این سازه ها از جمله دلایل محبوبیت آنهاست. از طرفی می­توان آن هارا واگذار کرد و بخش زیادی از سرمایه را به دست آورد.

در دنیای مدرن امروز، استفاده مسکونی از کانتینر و کانکس ها بسیار مشهود است. آن ها همچنین در ساخت و ساز و شغل های خدماتی نقش مهمی دارند. کانکس ویلایی نیز یک نوع از کانکس مسکونی به حساب می­ آید.

 

مزایای کانکس ویلایی

مزایای کانکس ویلایی

مزایای کانکس ویلایی

 • تنوع

کانکس ویلایی با پلان های متفاوت، در اندازه و طرح های متنوع تولید می­شود.

 • طراحی دقیق

درست مثل یک ویلای لوکس می­توان در طراحی و معماری کانکس ویلایی ظرافت به خرج داد.

 • دوام بالا

با استفاده از شاسی و اسکلت مناسب و همچنین مواد اولیه با کیفیت، می­توانید برای سال های زیادی روی سازه تان حساب کنید.

 • تحمل بالا

این سازه ها در حین حمل و نقل و یا براثر عوامل طبیعی ضعفی از خود نشان نخواهند داد.

 • نصب سریع

نسبت به سازه های بتنی، از سرعت بسیار بالایی در ساخت و اجرا بهره مند می­شوید.

 • عایق بندی کم نظیر

می­توانید در سردترین یا گرم­ترین نقاط با مصرف کمترین انرژی دمای مناسب را فراهم کنید. همچنین از مزاحمت حشرات موزی در امان خواهید بود.

 • قیمت به صرفه

کافی است با تیم ما تماس بگیرید و پس از مشاوره رایگان قیمت سازه ایده آلتان را با برآورد قیمت ساختمان بتنی مقایسه کنید!

 • قابل حمل بودن

در اکثر موارد می­توان این سازه ها را از مکانی به مکان دیگر انتقال داد کانتینر ویلایی.

 • قابلیت اجرا در مناطق کوهستانی

ساخت و ساز در این مناطق بسیار دشوار است، اما اجزاء کانکس را به راحتی می­توان به هر مکانی برد.

معایب کانکس ویلایی

 • مشکلات اداری

این سازه ها زیر نظر سازمان نظام مهندسی نیستند و باید برای استفاده از آن ها مجوز تهیه کنید.

 • استحکام

در صورتی که از افراد متخصص برای طراحی سازه مورد نظرتان استفاده نکنید، ممکن است دوام کمی داشته باشد.

 • مشکلات حرارتی

این مورد نیز به طراحی بستگی دارد. بعنوان مثال استفاده از ساندویچ پانل ها عایق­بندی خوبی را فراهم می­کنند. اما استفاده از دیواره های گالوانیزه در جغرافیای بسیار سرد یا گرم، باعث هدر رفتن انرژی و کاهش رفاه می­شود.

 • طول عمر کانکس

ساختمان های بتنی حدود 50 سال بیشتر از کانکس ها عمر می­کنند.

 • محدودیت ارتفاع

ساختمان های بتنی در طبقات متعدد ساخته می­شوند اما کانکس در این زمینه محدود است. از لحاظ ایمنی نمی­ بایست بیشتر از چند طبقه روی هم سوار کرد.

نصب کانکس ویلایی

 

نصب کانکس ویلایی

نصب کانکس ویلایی

این کانکس ها به دو صورت در محل و در کارخانه ساخته می­شوند. ساخته شدن آن ها در کارخانه به مراتب سریع تر است.

چه بسا گاهی به دلیل مشکلات حمل و نقل، ساختن سازه در محل ضروری است. پس از ساخته شدن، کانکس ویلایی اصولا به فونداسیون تعبیه شده در زمین وصل می­شود تا نهایت ایمنی و استحکام به ارمغان آید.

پلان کانکس ویلایی

پلان کانکس فرآیند کلی ساخت این سازه هارا مشخص می­کند. از ابتدایی­ ترین مراحل رسم آن مشخص کردن مواد اولیه و ابعاد اسکلت و شاسی است. رسم پلان در مرحله ی تعیین کاربری و مکان کانکس انجام می­شود.

در پلان کانکس مواردی مثل ارتفاع، طول و عرض، محل و ابعاد درب و پنجره ها مشخص می­شوند. همچنین معمار، مواردی مثل نوع پنجره ها، نمای کلی، محل قرارگیری نورپردازی ها و هر اطلاعاتی برای ساختن سازه نیاز است، مشخص می­کند. در پلان یک کانکس ویلایی، درست مانند نقشه یک خانه تمامی قسمت ها مشخص می­شوند.

پلان یک سازه، نقشه معماری فاز 1 کانکس نیز نامیده می­شود. در نقشه فاز 2 کانکس موارد بسیار جزئی هر بخش مانند نوع و اندازه پیچ ها و حتی نوع الکترود مصرفی توسط متخصص مشخص می­شوند کانکس متحرک.

ابعاد کانکس ویلایی

 

ابعاد کانکس ویلایی

ابعاد کانکس ویلایی

اندازه این سازه هیچ محدودیتی ندارد. تنها مشکلی که ممکن است است بوجود بیاید حمل و نقل آن است. البته که این مشکل نیز حل شدنی است چرا که اگر سازه به دلیل ابعاد بزرگ قابل حمل و نقل نباشد، یا در محل ساخته می­شود و یا قسمت های آن در کارخانه اندازه گیری و ساخته می­شوند و سپس در محل آنها را سر هم می­کنند.

با این وجود بسیاری از کارخانه ها و فعالان در زمینه ساخت سازه های پیش ساخته، کانکس های ویلایی پیش ساخته 12*3، 6*12 و… نیز موجود دارند. برای اطلاع از ابعاد و ویژگی های کانکس های ویلایی ویلاکانکس می­توانید با پشتیبانی تماس بگیرید. مشاوره با تیم مجرب ویلاکانکس کاملا رایگان می­باشد.

کانکس ویلایی دوبلکس

در کانکس دو طبقه، طبقه اول دارای اسکلت و شاسی تقویت شده می­باشد. وظیفه اسکلت و شاسی سازه، انتقال وزن به زمین است. عدم استفاده از مواد و استراکچر مناسب علاوه بر کاهش عمر سازه، ممکن است باعث خطرات جدی برای افراد شود. سازه بالایی با استاندارد های خاص در چهار ستون کانکس زیرین پیچ می­شود کانکس دوبلکس.

در این نوع کانکس پله اضافه می­شود که می­تواند جلوه زیبایی به سازه بدهد. در طراحی این نوع سازه قدرت مانور معمار بالاتر است. شما می-توانید از طراحی تا اجرای کانکس ویلایی دو طبقه خود را به ویلاکانکس بسپارید و 10 سال خدمات پس از فروش به همراه ضمانت کتبی دریافت کنید.

نمای کانکس ویلایی

بر اساس ویکی پدیا زیبایی یکی از مفهوم‌های فلسفی و مفهومی پیچیده و انتزاعی است. هر شخص مفهوم خود را از زیبایی اتخاذ می­کند و سعی می­کند به این مفهوم انتزاعی تا حد ممکن جان بدهد. خوشبختانه کانکس ها از لحاظ ظاهری کاملا انعطاف پذیر هستند.

می­توان از متریال مختلف برای نمای بیرونی و داخلی آنها استفاده کرد. از طرفی هر متریال در طرح ها و رنگ های مختلف عرضه می­شود. در انتخاب شکل نهایی این مواد اولیه نیز دست شما باز است. خواه یک کمد دیواری، خواه کابینت ها و شاید حتی طراحی های کامپکت و مدرن میز یا تخت­خواب؛ همه این ها می­توانند به دست یک معمار خبره تصور شما را حیات ببخشند.

نمای بیرونی کانکس ویلایی

 

نمای بیرونی کانکس ویلایی

نمای بیرونی کانکس ویلایی

کانکس ساندویچ پانل

این نوع متریال برای دیواره های کانکس استفاده می­شود. ایزولاسیون (عایق بندی) بسیار خوبی در برابر دما و صوت دارند. این پانل ها که به صورت آماده موجود هستند، بسیار خوب در هم چفت شده و شما را از شر حشرات نیز در امان نگاه می­دارند. عایق بندی ساندویچ پانل ها با تزریق ماشینی پلی یورتان مرغوب در آنها انجام می­شود.

همین فرایند سبب ویژگی ایزولاسیون بسیار خوب آنهاست. محیط بیرونی آنها در هر دو طرف از جنس ورق گالوانیزه 4 یا 5 میلی­متری است. این ورق گالوانیزه در کوره رنگ می­شود و در محیط های مرطوب در برابر زنگ زدگی مقاوم است. رنگ یک دست کوره ای جلای زیبایی دارد. انتخاب رنگ سلیقه ایست و شما می­توانید از بین رنگ های مختلف انتخاب کنید.

سایدینگ، کامپوزیت و ورق گالوانیزه

برای استفاده از این ها در بین ستون های اسکلت کانکس شبکه هایی ایجاد می­شود و متریال از بیرون بر روی شبکه ها نصب می­شود.

برای عایق بندی از پلی یورتان یا پشم سنگ استفاده شده و سپس از درون با دیوار پوش ها پوشانده می­شود. سایدینگ رنگ استاتیک زیبایی دارد و در طرح های مختلف عرضه می­شود. کامپوزیت نیز ظاهری لوکس دارد و در رنگ های مختلف در بازار یافت می­شود. ورق گالوانیزه نیز در رنگ های مختلف و با قیمت نسبی پایین تر موجود است.

نمای داخلی کانکس ویلایی

برای نمای داخلی می­توان از طرح های مختلف ام دی اف و یو پی وی سی استفاده کرد.این دو متریال نیز طرح ها و رنگ های مختلفی دارند. همچنین استفاده از آن ها بسیار گسترده بوده و می­توانند جلوه های زیادی ایجاد کنند.

سقف کانکس ویلایی

سقف ها به سه صورت تخت، تک شیب و دو شیب ساخته می­شوند. برای آنها می­توان از ورق های سینوسی و طرح سفال استفاده کرد. تنوع رنگ و طرح همچنان وجود دارد.

خرید کانکس ویلایی

 

خرید کانکس ویلایی

خرید کانکس ویلایی

برای خرید کانکس ویلایی در ابتدا باید با توجه به نوع نیازتان، مشخصات کلی سازه مورد نظر را تعیین کنید. سپس باید توسط کارشناسان، محل اجرا و شرایط آن به خوبی بررسی شوند. بعد از تصمیم گیری نهایی در مورد نوع سازه، نوبت به طراحی آن خواهد رسید.

معماران با تجربه با در نظر گرفتن همه ی فاکتور ها نقشه کانکس شما را طراحی می­کنند. پس از تایید نهایی توسط خریدار، شبیه سازی سه بعدی طرح و بستر سازی مناسب، پروسه ساخت سازه آغاز می­شود.

تیم ویلاکانکس مفتخر است اعلام کند که در تمامی این مراحل ما در کنار شما هستیم. فقط کافیست با مراجعه حضوری و یا تماس با کارشناسان، با ما در ارتباط باشید.

فروش کانکس ویلایی

در ویلاکانکس می­توانید با مشاوره رایگان به مشخصات کانکس مورد نظر خود دست پیدا کنید. تمامی پیشنهادات و عملیات ساخت توسط تیم مجرب انجام می­گیرد.

همچنین اگر برای ساخت سازه خود زمان کمی دارید، می­توانید با مراجعه حضوری از بین مدل­های آماده فروش­، سازه مورد نظرتان را انتخاب کنید. بعلاوه اگر شما صاحب یک کانکس ویلایی هستید و دیگر به آن احتیاجی ندارید، ویلاکانکس می­تواند در این مورد نیز به شما کمک کند.

قیمت کانکس ویلایی

 

قیمت کانکس ویلایی

قیمت کانکس ویلایی

با توجه به همه ی مواردی که ذکر شد، به­سادگی می­توان نتیجه گرفت که کانکس ویلایی جزو پرطرفدار ترین سازه های پیش ساخته است. این سازه ها در ابعاد و با مواد اولیه مختلف ساخته می­شوند. قیمت آنها نیز بر اساس همین مشخصات متغیر است کانکس دو طبقه.

به همین خاطر نیز قیمت آن بر اساس متر مربع محاسبه می­گردد. همچنین هزینه طراحی بستگی به سطح انتظار شما دارد. برای برآورد هزینه کانکس ویلایی و همچنین با خبر شدن از مدل های موجود می­توانید با ما در تماس باشید.

 

b2n

yun

rizy