تعمیرات کانکس

تعمیرات کانکس با روش های متفاوتی انجام می گیرد. استفاده از کانکس ها و کانتینر ها ابعاد متنوعی دارد. این کانکس پیش ساخته به صورت کارگاهی، مسکونی، ترابری، خدماتی، انباری و… کاربرد دارند. گاهی ممکن است سازه در اثر گذر زمان، عوامل طبیعی، ضربات، رطوبت و یا برای تغییرات نیازمند تعمیر شود.

این سازه ها می­بایست توسط طراحان متخصص بر اساس موقعیت جغرافیایی و نیاز مشتری طراحی شده و سپس به دست تکنیسین های مجرب ساخته و نصب شوند. تعمیرات کانکس به شکل های مختلف انجام می­گیرد. در این مقاله، انواع و نشانه های آنها بررسی می­شوند. برای اطلاع از انواع تعمیرات و تغییرات سازه های پیش ساخته با ویلاکانکس همراه باشید.

تعمیر کف کانکس

شاسی کانکس با تخته نئوپان چندلایه ضد آب پوشیده می­شود. سپس روی آن کفپوش های مختلف برای زیبایی بیشتر سوار می­شوند. تعمیرات تخته چند لایه در کف، ممکن است به دلیل مشکلات حاصل از رطوبت و ضربه های حمل و نقل انجام پذیرد. همچنین عدم عایق بندی استاندارد می­تواند یک دلیل دیگر باشد.

در صورت شکستگی یا بادکردگی کف، می­توانید آن را تعویض کنید که هزینه نسبتا کمی دارد. بررسی و تعمیر عایق بندی کف نیز ممکن است کافی باشد. در صورت تغییر سازه نیز، یک تکنیسین با تجربه می­تواند از تخته های قبلی به علاوه تخته های جدید برای شکل جدید سازه استفاده نماید.

تعمیر کفپوش کانکس

 

تعمیر کفپوش کانکس

تعمیر کفپوش کانکس

بعضا کفپوش p.v.c دچار زدگی و باد کردگی می شود که می­تواند نشانی از مشکلات در زیر سازی کانکس باشد. در این صورت کف سازه باید توسط تکنیسین بررسی شود و تعمیرات مختلف به شما پیشنهاد گردد. با تعویض کفپوش می­توانید حس تازه ای را تجربه کنید. همچنین می­توانید به جای p.v.c از پارکت برای کفپوش استفاده کنید.

تعمیر کف کانکس امری ضروری است. چرا که در صورت نشتی داشتن کف، دیواره سازه و وسایل شما یا تأسیسات و برق کشی سازه ممکن است دچار مشکلات بسیار جدی شوند. تیم مجرب ویلاکانکس، با تجربه بیش از 10 سال ساخت و تعمیر سازه های پیش ساخته، برای انواع تعمیرات و تغییرات سازه تان در خدمت شماست.

تعمیر تأسیسات کانکس

تأسیسات یک سازه به صورت های لوله کشی، برق کشی، سرمایش و گرمایش وجود دارند. این تأسیسات می توانند به صورت روی کار یا زیر کار باشند. در هر صورت ممکن است در اثر ضربات یا استفاده طولانی مدت دچار مشکلات شوند. تعمیرات هر نوع از این تأسیسات امری تخصصی است و باید جدی گرفته شود.

تعمیر لوله کشی کانکس

 

تعمیر لوله کشی کانکس

تعمیر لوله کشی کانکس

کانکس ها بسیار انعطاف پذیر هستند و ممکن است انواع لوله کشی در آنها وجود داشته باشد. از لوله کشی فاضلاب حمام، دستشویی و آشپزخانه گرفته تا یک شیر آب ساده. لوله کشی های آب هم به صورت روی کار و هم به صورت زیر کار انجام میشوند.

انواع مشکلات لوله کشی در سازه منجر به مشکلات بزرگتر خواهد شد. در صورت مشاهده نشتی و یا بوی زنگ زدگی حتما مشکل را با متخصص مربوط در میان بگذارید. همچنین نقشه تأسیسات سازه خودرا در اختیار ایشان قرار دهید کانکس سرویس بهداشتی.

تعمیر برق کشی کانکس

برق کشی کانکس شامل سیم کشی، کلید و پریز، چراغ های بیرون و داخل،  جعبه فیوز و… میباشد. درست مانند یک خانه ممکن است برق یک سازه نیز دچار مشکلاتی شود. این مشکلات حتما باید توسط تکنیسین مربوط تعمیر شوند.

برای امنیت و دسترسی به برق کشی سازه، عموما سیم کشی ها روی کار هستند. به همین دلیل برای تعمیرات و بررسی آن ها نیازی به شکافتن دیواره ها نیست. در صورت مشاهده مشکلاتی مانند عدم کار کردن کلید برق، سوسو زدن نور و سوختن لامپ های روشن، مشکل را پشت گوش نیندازید و حتما با تکنیسین های متخصص در میان بگذارید. شما می­توانید همین حالا با ویلا کانکس تماس بگیرید.

 

شما می توانید برای تعمیرات انواع کانکس و کانتینر با شماره 09120554001 تماس بگیرید.

 

تعمیر تأسیسات سرمایشی و گرمایشی کانکس

 

تعمیر تأسیسات سرمایشی و گرمایشی کانکس

تعمیر تأسیسات سرمایشی و گرمایشی کانکس

تأسیسات بسته به شرایط کانکس متفاوت هستند. برای مثال ممکن است یک سازه در مناطق مرطوب باشد، پس برای سرمایش باید از اسپلیت به جای کولر آبی استفاده شود. این تأسیسات نیز دارای نقشه هستند و گذاشتن نقشه در اختیار تکنیسین امر مهمّی است.

ممکن است به دلایل مشکلات الکتریکی، مشکلات مربوط به لوله کشی و یا فرسودگی و خرابی خود این تأسیسات، ملزم به تعمیر آن ها شوید.

درست کار نکردن وسایل سرمایشی و گرمایشی محسوس است و از کم شدن بازده یا سر و صدای زیاد قابل تشخیص است. این مشکلات نیز نباید پشت گوش انداخته شوند و می­بایست در اسرع وقت با افراد متخصص در میان گذاشته شوند تعمیرات کانتینر.

تعمیر بدنه بیرونی کانکس

بدنه کانکس از جنس ورق گالوانیزه، ورق سایدینگ، کامپوزیت آلومینیوم و یا ساندویچ پانل ها است. این دیواره ها بر روی اسکلت سازه سوار می­شوند و باعث عایق بندی و زیبایی سازه هستند. انتخاب متریال استفاده شده بسته به هزینه و شرایط جغرافیایی متغیر است.

هر یک از این دیواره ها ممکن است در گذر زمان و یا تحت ضربات مقاومت خود را از دست بدهند و دچار زنگ زدگی، شکستگی و خوردگی شوند. عایق بندی یک سازه امری حیاتی است. ازطرفی زنگ زدگی می­تواند از یک نقطه بدون رنگ شروع شده و گسترش پیدا کند.

صافکاری کانکس

 

صافکاری کانکس

صافکاری کانکس

کانکس ها ممکن است طی ضربات دچار تو رفتگی ها و خوردگی ها شوند. این تو رفتگی ها اگر روی سقف باشند می­توانند منجر به از بین رفتن عایق بندی استاندارد شوند. همچنین خوردگی های روی بدنه، هم از زیبایی کانکس می­کاهد و هم آن را نسبت به زنگ زدگی آسیب پذیر می­نمایند. شما می­توانید صافکاری و رنگ آمیزی سازه خود را به تیم ما سپرده و سازه تعمیر شده خود را به صورت استاندارد دریافت کنید.

تعمیر بدنه داخلی کانکس

برای زیبایی در کانکس از u.p.v.c یا mdf جهت پوشاندن دیوار ها استفاده می­شود. این دو متریال دارای مقاومت مورد نیاز نیز هستند. اگرچه ممکن است دچار شکستگی شوند، یا در اثر عدم عایق بندی استاندارد باد کنند.

مشکلات یک کانکس می­تواند در گذر زمان گسترش پیدا کرده و یا باعث مشکلات جدی تری شود. گاهی اوقات نیز زیبایی مورد نظر از دست می­ر­­ود. در صورت مشاهده مشکلات در بدنه داخلی کانکس تعمیرات آن را جدی بگیرید و آن ها را با تکنیسین مربوطه در میان بگذارید.

رنگ آمیزی مجدد کانکس

ممکن است سازه شما طی گذر سال های زیاد و نگه داری نادرست دچار زنگ زدگی های زیادی شده باشد. پس از انجام جوشکاری های متعدد روی بدنه، جای آن ها می­بایست رنگ ضد زنگ بخورد.

از طرفی ممکن است خوردگی های ریز زیادی روی سازه شما وجود داشته باشد. در این صورت می­توانید سازه خود را مجدداً رنگ آمیزی نمایید و ضمن عایق بندی مطمئن تر، زیبایی آن را دو چندان کنید کانکس در خوزستان.

شستشو و گند زدایی کانکس

پس از استفاده طولانی و تعمیرات مکرر سازه شما می­تواند دچار جرم و گرد و خاک در اکثر بخش ها شود. شما می­توانید با یک شستشو و گند زدایی، تمام این آلودگی ها را از بین برده و سازه ای زیباتر و بهداشتی تر داشته باشید.

هزینه تعمیرات کانکس

هزینه تعمیرات کانکس بسته به شدت و نوع آن، می­تواند بسیار متغیر باشد. با این حال امری اساسی است و میتوانید با رسیدگی به مشکلات جزئی از مشکلات جدی تر و گران تر جلوگیری کنید. هرچند، در بعضی موارد نیز شدت خرابی ها بسیار بالا است و تعمیر به صرفه نیست. در این صورت می­توانید سازه خود را به صورت اوراقی بفروشید و سازه ای جدید در نظر بگیرید. برای برآورد هزینه های تعمیر کانکس خود با ویلاکانکس در تماس باشید.

طول عمر کانکس چقدر است؟

اگر سازه شما به شکل استاندارد و مخصوص شرایط آب و هوایی مقصد ساخته شود، می­توان عمر مفیدش را 20 الی 30 سال تخمین زد. با نگه داری اصولی و بررسی ها و تعمیرات مرتب می­توانید این رقم را به 50 سال افزایش دهید.

تعمیرات کانکس در محل

 

تعمیرات کانکس در محل

تعمیرات کانکس در محل

هزینه حمل و نقل سازه می­تواند بسته به ابعاد و طول مسیر متغیّر باشد. با این حال اکثرا نیازی به حمل سازه خود ندارید و تکنیسین ها در محل تعمیرات را انجام می­دهند. زمان تعمیر یا تغییر سازه شما نیز بسته به ایراد سازه یا خواسته تان می­تواند متفاوت باشد. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه با تیم مجرب ما در ارتباط باشید.

تغییرات کانکس

این امر نیز می­بایست توسط متخصصّین ارزیابی شود و پلان مجدد برای سازه شما طراحی شود. پس از طراحی پلان، هزینه، امکان و زمان حدودی مشخص می­شوند. چرا که تغییر مورد نظر میبایست از لحاظ ایمنی و استاندارد میسّر باشد. ویلاکانکس با بیش از ده سال تجربه برای انواع مشاوره، طرّاحی، تعمیر، تغییر ساخت و نصب در خدمت شماست.

خرید کانکس دست دوم

پس از خرید سازه دست دوم حتما آن را به تکنیسین های مختلف نشان دهید تا آن را از لحاظ مختلف بررسی شود. پس از این بررسی، تعمیرات مورد نیاز را انجام دهید تا سلامت خودتان و طول عمر بیشتر سازه را تضمین نمایید کانکس ویلایی.

فروش کانکس دست دوم

مطمئناً سازه سالم از نظر مشخصّات فنی طالبان بیشتری دارد. همچنین ممکن است یک رنگ آمیزی مجدد باعث بهتر فروش رفتن سازه شما بشود. تیم متخصصین ویلاکانکس می­توانند در زمینه تعمیرات و بازسازی سازه پیش ساخته، شما راه راهنمایی کنند.

پس از تعمیر و نوسازی، شما می­توانید مسئله فروش سازه دست دوم خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید و پس از تایید و قیمت گذاری، سازه خود را به ما بفروشید.

جمع بندی

جمع بندی

جمع بندی

استفاده از کانتینر و کانکس ها شکل جدیدی پیدا کرده است و هرروزه استفاده از آن ها بیشتر می­ شود. در گذر زمان و در اثر شرایط فیزیکی و موارد دیگر، ممکن است سازه شما مستلزم تعمیرات شود.

همچنین ممکن است قصد تغییر و بازسازی سازه خود را داشته باشید. توصیه ما به شما نگه داری خوب از سازه و سپردن تعمیرات و تغییرات آن به تکنیسین های مجرب است.

 

b2n

yun

rizy