کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی در واقع یک کیوسک با کاربری فروشگاهی است. ساخت و طراحی آن به گونهای صورت گرفته است که میتواند از تمامی امکانات یک فروشگاه سیار برخوردار باشد. از این نوع سازه جهت عرضه و فروش محصولات و خدمات متنوع در سطح شهر استفاده میشود.

کیوسکهای فروشگاهی از قابلیت استفاده به عنوان یک فروشگاه تجاری برخوردار هستند. از آنها میتوان در تمامی مناطق بهره گرفت. از جمله این مناطق میتوان به شهرکهای صنعتی و یا سایر شهرکهای تازه تاسیس، دانشگاه و ادارات دولتی و بزرگ، معابر پیاده، فضای سبز و پارکهای مختلف و … اشاره کرد.

این نوع سازهها از قابلیت حملونقل نیز برخوردار هستند و در تمامی دنیا با کاربریهای مختلفی نظیر کانکسهای تجاری و نمایشگاهی، کانکس میوه و ترهبار و یا کانکسهای بازار موقت مورد استفاده قرار میگیرند کانتینر فروشگاهی.

کاربرد کانکس های فروشگاهی

 

کاربرد کانکس فروشگاهی

کاربرد کانکس فروشگاهی

طراحی و ساخت این نوع سازه پیش ساخته به گونهای صورت گرفته است که میتوان از آن در کاربریهای متنوع و مختلفی بهره گرفت. به صورت معمول از این نوع کانکسها میتوان به عنوان کانکس بلیط فروشی، سوپرمارکت، آشپزخانه و رستوران و یا هر کاربری دیگری که با فروش محصولات و ارائه خدمات مرتبط باشد، استفاده کرد.

قیمت کانکس های فروشگاهی در تهران چه مقدار است؟” قیمت کیوسکهای فروشگاهی متناسب با ابعاد، امکانات، نوع کاربری و مصالح به کار رفته در آنها متغییر است. از طرف دیگر نوسانات بازار ارز نیز بر روی قیمت مصالح اولیه کانکسها تاثیر میگذارد.

به همین دلیل نمیتوان یک قیمت مشخص را برای این محصولات در نظر گرفت. جهت اطلاع از قیمتهای دقیق این سازه بهتر است به تولیدکنندگان این محصولات و دفاتر فروش آنها مراجعه شود.

قیمت کانکس فروشگاهی دست دوم چه مقدار است؟ میزان کارکرد و استفاده از کانکس دست دوم فروشگاهی نقش موثری در قیمتگذاری آن دارد. هر چه زمان استفاده از یک کانکس بیشتر باشد، میزان فرسودگی آن نیز افزایش مییابد و به همین دلیل قیمت آن کاهش پیدا میکند.

انواع کانکس های فروشگاهی

این سازههای فروشگاهی در انواع مختلفی تولید و به بازار عرضه میشوند. از جمله آنها میتوان به کیوسک فروشگاهی با ورق سایدینگ، کیوسک فروشگاهی ساندویچ پانل، کیوسک فروشگاهی سمنت برد، کانکسهای سفارشی فروشگاهی، کانکس سفارشی کامپوزیت، کانکس فایبرگلاس، کیوسک فروشگاهی گالوانیزه و کانکسهای فروشگاهی چوبی اشاره کرد.
تمامی انواع این سازه های پیش ساخته فروشگاهی از ویژگیها و امکانات مشترکی برخوردارند که از جمله آنها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

⦁ ابعاد مناسب

کیوسکهای فروشگاهی از فضای کافی برای ارائه محصولات و فروش آنها برخوردار هستند. این سازهها به صورت استاندارد در ابعاد 19.8 متر مربع (عرض 3.3 متر و طول 6 متر) طراحی و تولید میشوند. با این حال در تعیین ابعاد این سازه هیچ محدودیتی وجود ندارد و میتوانند مطابق با نوع کاربری، نیاز و سلیقه مشتری در ابعاد بزرگتری تولید شود کانکس انباری.

⦁ دیواره های ضد حریق

 

دیوارهای ضدحریق

دیوارهای ضدحریق

طراحی و ساخت انواع کانکس فروشگاهی به گونهای است که ضد حریق باشند و بتوانند در مقابل فشار و ضربه مقاومت بالایی داشته باشند. به عنوان مثال میتوان به نوع ساندویچپانل این سازه اشاره کرد که دیوارههای داخلی آن از پشم سنگ یا پلییورتان ساخته شده است و در مقابل آتشسوزی مقاوم هستند.

⦁ مقاومت لایه بیرونی کانکس در مقابل مواد شیمیایی، حشرات و رطوبت

کیوسکهای فروشگاهی برای استفاده در مکانهای شلوغ و سرباز تولید میشوند. به همین دلیل برای ساخت دیواره بیرونی آنها از موادی نظیر آلوزینک یا ورق گالوانیزه رنگ شده استفاده میشود. این مواد از مقاومت بالایی در برابر زنگزدگی، رطوبت و حشرات موذی برخوردار هستند.

⦁ مجهز به تجهیزات ایمنی

نوع کاربری کانکس فروشگاهی همانند یک فروشگاه و مغازه سنتی است و باید همانند آنها از تجهیزات امنیتی برخوردار باشند. به همین دلیل این کیوسکها به تجهیزات امنیتی نظیر سیستم حفاظ آهنی، حفاظ آکاردئونی، دربهای ضد سرقت، کرکرههای برقی و دوربین مدار بسته مجهز میشوند.

⦁ وجود قفسه و ویترین

کیوسکهای فروشگاهی به صورت معمول از چند قفسه، کابینت و یک ویترین برخوردار هستند. بدین وسیله از انباشته شدن محصولات بر روی هم جلوگیری میشود و نگهداری و فروش آنها راحتتر صورت میگیرد.

⦁ تاسیسات سیم کشی و روشنایی

سیمکشی و برقرسانی کیوسک فروشگاهی به وسیله داکت و به شکل روکار صورت میگیرد. به همین دلیل داخل و بیرون این کانکسها از روشنایی مناسبی برخوردار است.

کاربرد کانکس فروشگاهی

 

کاربرد کانکس فروشگاهی

کاربرد کانکس فروشگاهی

طراحی و ساخت این نوع سازه پیش ساخته به گونهای صورت گرفته است که میتوان از آن در کاربریهای متنوع و مختلفی بهره گرفت. به صورت معمول از این نوع کانکسها میتوان به عنوان کانکس بلیط فروشی، سوپرمارکت، آشپزخانه و رستوران و یا هر کاربری دیگری که با فروش محصولات و ارائه خدمات مرتبط باشد، استفاده کرد.

کیوسکهای فروشگاهی متناسب با نوع کاربری خود میتوانند از امکانات متفاوتی نیز برخوردار باشند. به عنوان مثال کانکسهای رستورانی و فستفود، مجهز به تمامی امکانات لازم برای پخت و سرو غذا هستند. از جمله این امکانات میتوان به یخچال، اجاقگاز، کابینت، مخزن ذخیره آب و سیستم تهویه هوا اشاره کرد.

کانکس فروشگاهی در تهران

تهران به عنوان پایتخت کشور در واقع مرکز خرید و فروش کانکس و سایر معاملات صنعتی به شمار میآید. خرید کیوسک فروشگاهی از تهران میتواند دو مزیت داشته باشد.
⦁ متمرکز شدن تولیدکنندگان در این استان، یک فضا و بازار رقابتی ایجاد است. به همین دلیل خرید کانکس از تهران میتواند با قیمت پایینتر و مقرون به صرفهتری صورت بگیرد.
⦁ به علت بورس بودن شهر تهران میتوان تنوع بالایی از این محصولات را (از لحاظ جنس، نوع کاربری و شکل ظاهری) مشاهده کرد. به همین دلیل میتوان خیلی راحت و سریع کانکس مورد نظر خود را پیدا و خریداری کرد.

قیمت کانکس فروشگاهی

 

قیمت کانکس فروشگاهی

قیمت کانکس فروشگاهی

هزینه کیوسکهای فروشگاهی متناسب با ابعاد، امکانات، نوع کاربری و مصالح به کار رفته در آنها متغییر است. از طرف دیگر نوسانات بازار ارز نیز بر روی قیمت مصالح اولیه کانکسها تاثیر میگذارد.

به همین دلیل نمیتوان یک قیمت مشخص را برای این محصولات در نظر گرفت. جهت اطلاع از قیمتهای دقیق این سازه بهتر است به تولیدکنندگان این محصولات و دفاتر فروش آنها مراجعه شود.

کانکس فروشگاهی دست دوم

خرید و فروش کانکسهای دست دوم فروشگاهی به دقت زیادی احتیاج دارد. به صورت معمول شرکتهای کانکس سازی بعد از خرید کیوسک دست دوم فروشگاهی، به وسیله امکاناتی که در کارگاه دارند آن را بازسازی و تعمیر میکنند تعمیرات کانکس.

قیمت کانکس فروشگاهی دست دوم

میزان کارکرد و استفاده از کانکس دست دوم فروشگاهی نقش موثری در قیمتگذاری آن دارد. هر چه زمان استفاده از یک کانکس بیشتر باشد، میزان فرسودگی آن نیز افزایش مییابد و به همین دلیل قیمت آن کاهش پیدا میکند. و بالعکس هر چه مدت زمان استفاده از کانکس دست دوم فروشگاهی کمتر باشد، قیمت آن بالاتر خواهد رفت. میزان تعمیراتی که بعد از خرید کانکس دست دوم بر روی آن انجام میشود نیز نقش موثری بر روی قیمتگذاری آن دارد.

 

b2n

yun

rizy