کانتینر ویلایی

مدت هاست که با روی بورس آمدن کانتینر ویلایی دیگر کسی به سراغ ساخت و سازهای بنایی نمی رود. این کانتینرها از زمان اجرا مورد محبوبیت عده زیادی از افراد قرار گرفتند، که نمی توان ویژگی های منحصر به فرد آن ها را نادیده گرفت و پشت گوش انداخت. در این مقاله قصد داریم با قابلیت های بیشتری از کانتینر ویلایی آشنا شویم.

کانتینر ویلایی چیست؟

کانتینرها سازه هایی می باشند، که از زمان گذشته بوده و همچنان نیز هستند. این کانتینرها سازه هایی محکم و مقاوم هستند که معمولا برای جابه جایی بار و یا به عنوان انبار مورد استفاده واقع می شوند. ولی آیا تا به حال به این فکر کرده بودید که ممکن روزی برسد که از جنس و متریال کانتینرها برای ساخت سازه های ویلایی استفاده کنند .

شاید تصور چنین چیزی برای شما وجود نداشت، ولی اکنون ما به این سطح از پیشرفت دست پیدا کرده ایم. در اصل کانتینرهای ویلایی سازه های فلزی دارای استحکام بالایی هستند، که قابلیت جابه جایی آن ها در هر ملکی که بخواهید به راحتی وجود دارد. این سازه ها در ابعاد مستطیلی شکل 6 وجه ای طراحی شده اند، که آن ها را به صورت های ویلایی دوبلکس و ساده برای افراد می سازند کانکس ویلایی.

کانتینر ویلایی از چیزی که شما تصور می کنید، زیباتر است.نکته مهمی که در خرید کانتینرهای دست دوم، یا نو باید به آن ها توجه کنید، این که این کانتینرها را برای آنکه بتوانید در یک کیفیت عالی و مقرون به صرفه تهیه کنید، باید به یک شرکت سازه فلزی مطرح و معتبر مراجعه کنید، که نتیجه این پروژه یک سازه ایده ال و بی نقص باشد.

انواع کانتینرهای ویلایی

 

انواع کانتینرهای ویلایی

انواع کانتینرهای ویلایی

کانتینر ویلایی به دلیل آنکه برای کاربردهای زیادی مورد استفاده واقع می شود، در ابعاد و اندازه های گوناگونی طراحی و ساخته شده است. به این ترتیب افراد می توانند آن ها را مطابق با نیاز خود در انواع طراحی شده تهیه کنند. با توجه به هر کاربرد کانتینر می توانید آن ها را در انواع زیر تهیه کنید:

کانتینر 20 فوت ویلایی

این نوع از کانتینرها به دلیل کاربردی که دارند، بسیار پرطرفدار هستند، و معمولا برای حمل و نقل مورد استافده واقع می شوند کانتینر 20فوت.

کانتینر 40 فوت ویلایی

این نوع از کانتینر نیز مانند نوع 20 فوت پرفروش می باشد، و برای حمل و نقل های آبی، هوایی و زمینی مورد استفاده واقع می شوند.

کانتینر رو باز

همانطور که از نام این کانتینر مشخص است، دارای سقف باز می باشد، که برای وسایل دارای ارتفاع زیاد و نامشخص به کار برده می شود.

کانتینر تانکری

این نوع کانتینر شبیه تانکر طراحی شده، و برای حمل آب و گاز به کار برده می شود.

کانتینر عایق دار

این نوع کانتینر مانند یک پوشش و محافظ قوی عمل می کند، که برای حمل و نقل موادی استفاده می شود، که باید در برابر رطوبت، هوا و گرما و .. مورد حفاظت قرار بگیرند.

کانتینر حمل گاز

این نوع کانتینر تنها برای حمل مواد گازی به کار برده می شود.

کانتینر تهویه دار

این نوع کانتینر برای حمل موادی مانند مواد غذایی که به هوای باز نیازمند هستند، مورد استفاده واقع می شود.

کانتینر یخچال دار

سازه یخچال دار نیز برای نگهداری مواد غذایی که ممکن خراب شوند، مورد استفاده قرار می گیرد.

کانتینر پهلو باز

این نوع کانترها دارای سقف و پهلوهای باز است، که برای کالاهایی که حجم متغیری دارند، به کار برده می شود.

کانتینر ویلایی از محبوب ترین و جذاب ترین کانتینرهای روز دنیا به حساب می آیند. به این ترتیب مطابق با نیاز و کار خود می توانید انواع آن را تهیه کنید و برای حمل و نقل کار خود از آن ها استفاده کنید.

ویژگی های کانتینر ویلایی

 

ویژگی های کانتینر ویلایی

ویژگی های کانتینر ویلایی

از جمله دلایل محبوبیت زیاد این کانتینرها می توان به ویژگی های منحصر به فرد آن ها اشاره کرد. به این ترتیب این ویژگی ها می باشد، که باعث می شود افراد زیادی به سمت این سازه جذاب جذب شوند. از مهم ترین ویژگی های کانتینر ویلایی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • یکی از دلایل پرفروش بودن این سازه ها، کم هزینه بودن و راحت بودن شرایط نصب آن است. به همین دلیل باعث شده تا در طول سال های اخیر، به یکی از پرکاربردترین ها در بین مردم تبدیل شود. ساخت بناهای ویلایی به دلیل مصالح گرانی که به همراه دارد، دیگر فایده ای ندارد. پس افراد ساخت چنین سازه ویلایی را ترجیح می دهند، که دارای مزیت های بیشتری نیز است.
  • قابلیت جا به جایی این سازه ها، یکی دیگر از ویژگی های عالی این سازه است. پس در صورتی که خریدار بخواهد از ملک خود خارج شود، می تواند سازه خود را به هر جایی که می خواهد انتقال دهد. کدام سازه ویلایی را می شناسید که بتوانید در هر کجایی که دوست دارید آن را با خود حمل کنید؟
  • به دلیل آنکه ساخت و سازها بنایی دارای صرف هزینه و وقت زیادی می باشد، دیگر در طراحی کانتینر ویلایی نیازی به صرف هزینه و وقت زیاد نیست. پس در هزینه ها به میزان قابل توجهی صرفه جویی می شود کانکس اداری.

قابلیت های کانتینر ویلایی

 

قابلیت های کانتینر ویلایی

قابلیت های کانتینر ویلایی

کانتینرهای ویلایی از قابلیت های زیادی برخوردار هستند، که شرایط خرید را برای افراد راحت می کنند. به این شکل قابلیت هایی که برای کانتینر ویلایی در نظر گرفته شده، به شرح زیر است:

  • ساخت این سازه ها را می توان در کمترین زمان انجام داد، و نیازی به مصالح ساختمانی گران قیمت نیست.  گاهی استفاده از مصالح ساختمانی ممکن بود حتی با آسیب دچار شود، و هزینه های بیشتری با به همراه داشته باشد. اما در ساخت این سازه دیگر با چنین چیزی رو به رو نخواهیم بود.
  • این سازه ها در برابر خوردگی، ساییدگی و هر آسیب و ضربه ای مقاومت بالایی دارند، و به هیچ عنوان با آسیب رو به رو نمی شوند. کانتینرهای ویلایی به طرز باورنکردنی و چشم گیری، مقاوم هستند.
  • زمانی که یک ساختمان بنایی طرح ریزی می شود، مطابق با آن ساخته می شود. به این صورت طی ساخت آن نمی توان طراحی را عوض کرد. با این تفاوت که در سازه های کانتینر می توان در زمان ساخت طرحی را اضافه یا حتی کم کرد.
  • کانتینر ویلایی در برابر گرما و سرما و طوفان و گرد و غبار از مقاومت بسیار زیادی برخوردار است.

انواع کانتینرهای ویلایی از پیش ساخته شده

کانتینرهای از پیش ساخته شده بسیار جذاب و زیبای هستند، که نمی توان از آن ها گذشت. این کانتینرها شامل موارد ذکر شده در زیر می باشد:

  • کانتینرهای دوبلکس، دیگر اصلا نیازی به تعریف و تمجید ندارند. برای آنکه بتوان این نوع کانتینرها را به صورت دوبلکس درآورد، زیر نظر عمران و مهندسین عزیز، چند کانتینر به روی یکدیگر قرار داده می شود، تا بتوان یک سازه زیبا و جذاب را طراحی کرد. این سازه ها بسیار مقاوم هستند و از استحکام زیادی برخوردارند.
  • کانتینرهای ویلایی ثابت نمونه دیگری از انواع این طراحی به حساب می آیند، که همانطور که از نام آن مشخص، کاملا ثابت است. به همین دلیل قابلیت حمل و نقل و جا به جایی آن ها به هیچ عنوان وجود ندارد.
  • بر خلاف کانتینرهای ثابت، کانتینرهایی وجود دارند که متحرک هستند. به این صورت به راحتی می توانید آن ها را در هر جایی که دوست دارید حمل کنید و برای انتقال آن ها تصمیم بگیرید.

چرا کانتینر ویلایی پر طرفدار هستند؟

 

چرا کانتینر ویلایی پر طرفدار هستند؟

چرا کانتینر ویلایی پر طرفدار هستند؟

چه کسی از خانه ای سبک و راحت و در عین حال زیبا و جذابی که بتواند همه جا با خود آن را حمل کند خوشش نمی آید؟ کانتینرها به دلیل آنکه می تواند مطابق با سلیقه افراد طراحی شود، و در پس این طراحی هزینه کم و به صرفه ای پرداخت شود، از طرفداری زیادی برخوردار هستند کانتینر در اردبیل.

طراحی کانتینرها از چنان طیف گسترده ای برخوردار هستند، که برای هر کاری می توانید برای خرید آن ها اقدام کنید. به این ترتیب این طراحی از چنان کیفیت ایده الی برخوردار است. که جای هیچ سوالی را برای افراد باقی نمی گذارد. تنها کافی برای یکبار هم که شده، در کانتینرهای ویلایی زندگی کنید، تا عاشق آن ها شوید.

قیمت کانتینرها به چه صورت است؟

 

قیمت کانتینرها به چه صورت است؟

قیمت کانتینرها به چه صورت است؟

کانتینرها به دلیل آنکه مصالح سبک و با کیفیت ایده آلی در ساخت آن ها به کار برده می شود، دارای هزینه های ارزان تری می باشند. همچنین کانتینرها براساس آیتم های گوناگونی قیمت گذاری می شوند.

این آیتم ها شامل طراحی و ابعاد سازه، جنس وکیفیت مواد و متریال، تجهیزاتی که در آن به کار برده می شود. و مدت زمانی که صرف ساختن سازه می شود، است. با وجود همه چیز، نمی توان قیمت این سازه های ایده ال را با سایر بناهای ساختمانی مقایسه کرد.

زیرا این سازه ها هر چه مقدار که مدت زمان طی کنند، یا هر چه مقدار که متریال در ساخت آن ها به کار برده شود، باز هم قیمت کمتر و به صرفه تری از سایر سازه های بنایی دارند. به همین دلیل ارزشش را دارد، که نمی توان از آن ها گذشت کانکس متحرک.

نتیجه گیری

انواع کانتینرهای ویلایی را در طراحی های خاص و باورنکردنی می توانید برای هر کاری که مدنظرتان است، تهیه کنید. این کانتینرها به شما یک زندگی راحت و زیبا در یک هزینه به صرفه را هدیه می دهند. اگر فرصت خریداری یا ساختن یک کانتینر زیبای ویلایی را دارید، هرگز آن را از دست ندهید.

b2n

yun