خرید کانکس دوبلکس

به شما توصیه خواهیم کرد تا به ساده ترین روش اقدام به خرید کانکس دوبلکس کنید. در این مقاله می خواهیم تا شما را با روش های ساده خرید کانکس دوبلکس آشنا کنیم. در این صورت می توانید از مزایای آن به طور کامل برخوردار شوید. برای خرید کانکس دوبلکس بهتر است که به مهم ترین اصول و مولفه ها توجه داشته باشید.

خرید کانکس دوبلکس بر اساس نوع کاربری و مساحت زمین مورد نظر انتخاب خواهد شد. یکی از پرفروش ترین انواع کانکس که در سال های اخیر در ایران بسیار محبوب شده است، کانکس متحرک با اسکلت فلزی است که از آن برای احداث بنا، ساختمان اداری، کانکس درمانی و حتی برای راه سازی استفاده می گردد.

کانکس متحرک

کانکس متحرک با اسکلت فلزی را می توان به عنوان یکی از نمونه های جدید کانکس های دست دوم، به شمار آورد که توسط گروه ما به بازار عرضه شده است. این سازه برای هر فرد و برای کاربری مورد نظر متفاوت خواهد بود. شما می توانید با توجه به فضایی که در اختیار دارید و یا تعداد طبقات کانکس مورد نظر خود را خریداری نمایی.

مزایای کانکس دوطبقه

 

مزایای کانکس دوطبقه

مزایای کانکس دوطبقه

برای مثال کانکس دو طبقه با 2 درب به صورت استاندارد در مدل های 2 ، 4 و 6 طبقه قابل سفارش می باشند و با توجه به میزان فضای در اختیار شما، نوع درب، ابعاد کانکس، تعداد درب، نوع قفل درب و تعداد طبقه می تواند یکی از آنها انتخاب شود. یکی از مزیت های استفاده از کانکس های تک لایه، قابلیت نصب در محیط های محدود و یا باز می باشد.

انتخاب مکان مورد نظر

 

انتخاب مکان مورد نظر

انتخاب مکان مورد نظر

شما می توانید با استفاده از یک متر و یا مترهای دقیق، مکان مورد نظر را پیدا کنید. در واقع می توان گفت برای یک خانه بزرگ تر و بزرگ تر، وجود یک متر و یا مترهایی دقیق تر از میزان مورد نیاز، نقش بسیار مهمی را ایفا خواهد کرد.

البته در صورت عدم وجود متر در خانه به دلیل بزرگ بودن فضای منزل شما، باید متر را در فضای مورد نظر قرار داده و سپس اقدام به خرید کنید. برای مثال برای یک خانه 50 متری، استفاده از متر در کف یا سقف، از جمله نکاتی است که باید در نظر بگیرید.

یکی از مهمترین آنها کانکس های چند طبقه هستند، اما در واقع در هر شرایطی می توان از این نوع کانکس استفاده کرد. هر یک از این نوع کانکس ها را در مکان ها و شرایط و نیاز های مختلفی می توان به کار برد.

یکی از مهمترین ویژگی های کانکس های تک طبقه آن است که در تمامی شرایط آب و هوایی و حتی زلزله قابل استفاده است. بنابراین می توان این نوع کانکس ها را در هر شرایطی و هر مکانی استفاده نمود.

از دیگر ویژگی های کانکس های تک طبقه آن است که می توان آن ها را به صورت دو تکه یا چند تکه خریداری کرد. خرید کانکس دوبلکس می تواند مزایای زیادی  داشته باشد.

البته از آنجا که فضای بیشتری را اشغال می کند، در ساختمان های بزرگ بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. لازم است قبل از خرید کانکس یک نکته را به خاطر بسپارید.

در ابتدا نوع کاربری کانکس را مشخص کنید. معمولا کانکس های اداری و کارگری برای فعالیت های کاربری موقت و کانکس های نیکلاس برای کاربری های دایم انتخاب می شوند. در ادامه به توضیح کامل در مورد انواع کانکس خواهیم پرداخت.

کانکس اداری

 

کانکس اداری

کانکس اداری

سازه اداری دارای کاربری های مختلفی است که در این قسمت به برخی از مهم ترین آن ها اشاره می کنیم. کانکس اداری در طرح ها و رنگ های گوناگونی در بازار خرید و فروش کانکس ارایه می شود. خرید کانکس دوبلکس اداری به ساده ترین روش صورت خواهد گرفت.

که هر کدام از آنها دارای مزایا و معایبی هستند. برای کسب اطلاعات دقیق و کامل در رابطه با انواع کانکس، می توانید از کارشناسان متخصص و مجرب ما کمک بگیرید. بهتر است که در خرید کانکس دوبلکس این موارد را مورد بررسی قرار دهید.

شما می توانید برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر از کارشناسان ما در بخش فروش، خرید و یا طراحی انواع کانکس با ما در ارتباط باشید و به صورت کاملا رایگان مشاوره های لازم را از آنها دریافت کنید. خرید کانکس دوبلکس با توجه به نیاز شما صورت می گیرد.

b2n

yun